سریرسرویس

ضمانتی برای تمام الکترون ها


گروه بازرگاني سرير در سال 1371 فعاليت خود را در حوزه خريد، فروش و ارائه خدمات پس از فروش کامپيوتري در ايران آغاز نمود.

شرکت سرير با استفاده از زيرساختهاي فني و نيروي متخصص خود، در 2 حوزه مجزا فعاليت ميکند:

بخش اول، به ارايه خدمات پس از فروش به قطعات و محصولات عرضه شده توسط سرير کالا و پشتيباني از مشتريان اين شرکت و حوزه دوم، به عقد قرارداد پشتيباني مستقل با واردکنندگان قطعات و محصولات کامپيوتري از جمله حافظه‌هاي اصلي و جانبي، درايوهاي نوري، سيستم‌هاي کامپيوتري قابل حمل مانند نوت‌بوک و تبلت و ساير کالاهاي الکترونيکي اختصاص دارد که به لطف پروردگار و با تکيه بر تجربيات اندوخته در سال‌هاي گذشته در اين زمينه به توفيقات فراواني دست يافته که از آن‌جمله مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

قبول تعهد خدمات نزديک به 5 ميليون کالا در سال و ارايه سرويس به بيش از 124هزار خريدار محصولات تحت پوشش از سال 1383 تا 1394.

· راه‌اندازي يکي از جامع‌ترين و به‌روزترين پورتال‌هاي اينترنتي در ميان شرکت‌هاي با رشته فعاليت مشابه، به‌منظور ايجاد درگاهي براي برقراري ارتباط با مشتريان و ارايه سرويس‌هاي به‌روز از جمله بررسي و تاييديه ضمانت، پرسش و پاسخ، مرکز بارگذاري درايورها، فروشگاه اينترنتي و مانند آن در کنار ايجاد جريان اطلاعاتي.

· راه‌اندازي سيستم اتوماسيون خدمات پس از فروش اختصاصي با قابليت‌هاي فراواني از جمله حفظ تاريخچه خدمات کالا، ارايه گزارش‌هاي کاربري و مديريتي، خودکارسازي گردش کار و ثبت تمامي مراحل ارايه خدمت به هرکالا با جزييات کامل، ارايه گزارش لحظه‌اي به مشتريان از طريق سرويس ارسال پيامک و آگاه‌سازي ايشان از وضعيت کالا و موارد متنوع ديگر.

· جزو نخستين شرکت‌هاي ارايه کننده سرويس پاسخ‌گويي تلفني فني براي تجهيزات رايانه‌اي تحت پوشش به‌صورت 24/7 (هفت روز هفته / 24 ساعت شبانه‌روز) از سال 1387

· جزو نخستين مجموعه‌هاي خدمات پس از فروش ارايه کننده سرويس تاييديه پشتيباني کالا از طريق تلفن، پيامک و درگاه اينترنتي

· خبررساني منظم و مستمر حوزه فناوري اطلاعات در قالب خبرنامه الکترونيکي با 2500 عضو ثابت و نزديک به 10 هزار خواننده آزاد و کانال تلگرامhttp://telegram.me/sarirco.

گارانتي سرير چه تسهيلاتي را براي شما فراهم کرده است:

· صدور ضمانت نامه براي کالاهاي معتبر در محل انبار شما.

· ارائه کامل خدمات پس از فروش براي مشتريان کالاهاي شما در سراسر ايران.

· ارائه گزارشات مديريتي مربوط به کيفيت کالا، درصد برگشتي، طيف مشتريان، و ... در دوره هاي زماني منظم.

· معرفي شما به عنوان پخش کننده هالاهاي مشخص به تمامي همکاران و مصرف کنندگان فعلي و آينده.

· معرفي شما در تبليغات و نمايشگاه هاي اختصاصي و مشترک.

· ارائه مشاوره هاي فني جهت بررسي کيفيت کالاهاي شما.

· انتقال پيام هاي تبليغاتي شما به مصرف کنندگان و انتقال نظر مصرف کنندگان به شما.

برخي از ويژگي هاي گارانتي سرير

· بيش از 23 سال حضور دايم در بازار کامپيوتر در ارائه خدمات پس از فروش شناخته شده تحت برند گارانتي سرير.

· 10 سال ثبت شده ( رسمي ) به عنوان شرکت تخصصي در زمينه خدمات پس از فروش تجهيزات رايانه اي.

· بالاي 90 درصد رضايت مندي مشتريان استفاده کننده از خدمات سرير بر اساس اندازه گيري هاي مستمر طي 5 سال گذشته.

· داراي رتبه بندي شوراي عالي انفورماتيک، عضو مظام صنفي رايانه اي و مجوز از اتحاديه فن آوران رايانه تهران.

· داراي دفتر نمايندگي خدمات مشتريان در استان هاي خراسان رضوي، مازندران،گيلان، اروميه، اصفهان ، شيراز.

· اولين شرکت خدمات پس از فروش داراي سامانه اصالت کالاي فعال از سال 1387.

در دنياي امروزي اطلاعات حرف اول را در ميان داشته هاي بشر مي زند و به همين دليل است که حفظ و نگهداري آن بسيار مقوله مهم و حياتي مي باشد، اما در شرايط خاص بر اثر عواملي همچون خطاهاي انساني ، آسيب هاي نرم افزاري (مانند خرابي اطلاعات بر اثر ويروس ها و بد افزار ها) و يا خرابي هاي سخت افزاري، اطلاعات ممکن است از بين برود و يا دسترسي ما به آنها غير ممکن جلوه نمايد در اين شرايط شرکت سرير سرويس خدمات بازيابي اطلاعات را به عنوان يکي از خدمات تکميلي خود به هموطنان عزيز ارائه مي نمايد. اين خدمات بازيابي و ريکاوري اطلاعات شامل گروه هاي زير مي باشد :
 هاردهاي مکانيکي (Seagate ,WD ,Toshiba ,Samsung,…)
 هارد هاي الکترونيکي SSD از قبيل Flash Memory ,SD Card,
 بازيابي اطلاعات هاردهاي (RAID) يا چندگانه هاي مستقل (RAID در واقع اتصال چند هارد ديسک به هم به گونه اي است که سيستم عامل شما آن را به صورت يک هارد ديسک ببيند که استانداردهاي متفاوتي براي اهميت ديتا يا اهميت فضاي ذخيره سازي دارد)
 بازيابي اطلاعات سيستم هاي سازماني از روي تمام سيستم عامل ها - (Windows, Linux ,Unix ,MacOS,..) - و هر نوع سيستم ذخيره سازي با ظريفيت هاي بالا، شاملNAS، SAN و هاردديسک هاي موازي شده سرورها.


سطوح بازيابي اطلاعات انواع هاردديسک و حافظه جانبي بازيابي اطلاعات در شرکت سرير در سه مرحله يا سه سطح انجام مي پذيرد:
سطح 1- در اين سطح هارد ديسک سالم است، بر اثر خطاي کاربر يا سيستم اطلاعات از بين رفته و با کمک ابزارهاي ساده ديتا ريکاوري و کمي تجربه اطلاعات قابل بازيابي مي باشد.
سطح 2- در اين سطح هارد ديسک توسط کامپيوتر هاي معمولي قابل شناسايي نمي باشد اين به اين معنا است که با هيچ يک از نرم افزارهاي موجود نمي توان آن را بازيابي نمود به همين دليل يا بايد تغييرات سخت افزاري روي هارد ديسک به وجود آورد يا با کمک تجهيزات سخت افزاري شروع به بازيابي اطلاعات نمود.
سطح 3- در سطح سوم ديتا ريکاوري نياز به تعويض قطعه يا قطعاتي در هارد ديسک مي باشد که حتماٌ بايد در فضاي تميز بايد اين کار انجام شود که اين نوع از ديتا ريکاوري در اصطلاح جراحي گفته مي شود. درجه حرارت، رطوبت محيط، گرد و غبار معلق در هوا بر روي ديسک تاثير مستقيم دارد اين عوامل بر روي هارد ديسک هاي مکانيکي تاثيراتي مي گذارد که غير قابل جبرانند و به همين دليل بايد در هنگام باز کردن هارد ديسک به اين عوامل توجه ويژه گردد و کاملاً کنترل شده درب محافظ محيط کاملا تميز باز شود تا آسيبي به ديسک ها وارد نشود و تنها راه جلوگيري از اين امر استفاده از Clean Room مي باشد.
بر خلاف تصور عوام که داخل هارد ديسک خلا است بايد بگوييم که اينگونه نيست داخل هارد ديسک هوا جريان دارد و بخشي از فعاليت هارد ديسک نيز با کمک هوا انجام مي شود.در پروسه جراحي در قدم اول نياز به داشتن يک هارد ديسک مشابه با همان مشخصات فني است که در واقع سخت ترين بخش کار مي باشد.

اين شرکت با توجه به داشتن ارتباطات قوي در زمينه بازيابي اطلاعات با متخصصين داخلي و خارجي اين بخش را که در واقع نياز به جست وجوي فراوان دارد را خود انجام داده و کاربران را از سردرگمي در بازار مي رهاند. بازيابي اطلاعات در محل در بعضي از سازمان ها و نهادها به دليل امنيتي بودن اطلاعات و محدوديت هاي مکاني امکان خروج سيستم ها وجود ندارد بنابراين شرکت سرير براي سرويس دهي بهتر به اين عزيزان بعد از بررسي هاي اوليه که با کمک مديران آن مجموعه انجام مي شود قصد به برطرف کردن مشکل داريم در صورت عدم حل مشکل پس از بررسي هاي بيشتر کارشناسان شرکت به محل مراجعه کرده و در حد توان مسئله را در محل برطرف خواهند کرد.در صورت نياز سازمان يا ارگاني به بازيابي اطلاعات در محل مي توانند در قسمت ارتباط با بخش بازيابي اطلاعات يا تماس تلفني و درخواست سرويس ريکاوري در محلشان را به اطلاع رسانند، متخصصين ريکاوري سرير در اسرع وقت در آن سازمان حضور پيدا کرده و به بهترين نحو سرويس درخواستي را بررسي کرده و با توافق اعضاء آن ارگان خدمات مورد نيازشان را ارائه خواهند داد.در بسياري از موارد بازيابي اطلاعات به صورت نرم افزاري بوده که اين نوع سرويس را در محل انجام مي دهيم و در اغلب موارد بازيابي اطلاعات هم نرم افزاري و هم سخت افزاري بوده که اين سرويس معمولاً در محل قابل ارائه نمي باشد و متخصصين ما دستگاه يا هارد شما را در محل رسيد کرده و به مرکز ريکاوري سرير آورده تا در اين بخش سطح آسيب به اطلاعات شما بصورت کاملا گسترده بررسي و اعلام وضعيت شود.

با توجه به­ تخصص و بیش از 20 سال  تجربیات فنی در تعمیرات تجهیزات کامپیوتری ِشرکت سریر سرویس، این مجموعه ­آمادگی دریافت و ارائه سرویس و تعمیرات انواع  مختلف نوت بوک، تبلت و موبایل برای کلیه ­ برند ­ها را دارد.­ این سرویس های جدید شامل تعمیرات، ارتقا سخت افزاری، ارتقا نرم افزاری و نصب سیستم عامل های مختلف به همراه درایورها و نصب تجهیزات جانبی آن می شود. این خدمات در پاسخ به درخواستهای مکرر مراجعه کنندگان و مشتریانی که نوت بوکهای با مارکهای مختلف را به صورت متفرقه و بدون گارانتی معتبر تهیه نموده اند بر قرار شده است.

 

مشتریان محترم می توانند پس از رفع عیب (تحت شرایط خاص) برای دستگاه خود یک سال گارانتی و بیمه نیز تهیه کنند.

همچنین سریر علاوه بر مصرف کنندگان عادی، آماده عقد قرارداد خدمات تعمیرات با  سازمانها، شرکتها و فروشگاهها با شرایط ویژه است.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با تلفن02166749366 تماس بگیرید و یا بهآدرس شرکت مراجعه نمایید.

سریر سرویس دارای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کننده و اولین و بزرگترین شبکه سراسری مستقل ارائه کننده خدمات پس از فروش به وارد کنندگان و توزیع کنندگان معتبر.