51 1

شیائومی تولد هشت سالگیش را با معرفی پرچم دار می8 ، رابط کاربری جدید MIUI 10 و می بند 3 جشن گرفت. در این خبر مختصرا به بررسی می بند 3 میپردازیم.

اگر شما صاحب نسخه قبلی این دستبند باشید، در نگاه اول متوجه تفاوت ظاهری آنها میشوید. می بند 3 مجهز به صفحه نمایش منحنی شکل 0.78 اینچی است که در نسخه قبلی 0.42 اینچ بود.

برخلاف می بند2، صفحه نمایش این دستبند کاملا لمسی است و حدود یکی دو روز طول میکشد تا شما یاد بگیرید چگونه با آن کار کنید. برای رفتن به پنل های مختلف گام شمار، فاصله طی شده، میزان کالری مصرفی، میزان شارژ باتری، آب و هوا و ثبت حرکات ورزشی خود میبایست از حرکت های به سمت چپ و راست یا بالا و پایین استفاده کنید. دکمه پایین صفحه که در می بند 2 همه کاره بود، در اینجا با یک لمس کوتاه شما را به صفحه اصلی باز میگرداند و فشردن آن گزینه انتخابی شما را فعال میکند.

با استفاده از نرم افزار مخصوص این دستبند، تمام اطلاعات جمع آوری شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت، اطلاعاتی از قبیل ضربان قلب شما در زمان های مختلف روز، میزان کالری مصرفی هنگام انجام فعالیت های ورزشی، اطلاعات مربوط به خوابتان و ...

از آنجایی که این دستبند تا عمق ۵۰ متری در برابر نفوذ آب مقاوم خواهد بود، میتوانید در هنگام شنا نیز از این دستبند استفاده کنید.

51 2

مانند دیگر گجت های پوشیدنی هوشمند، می بند 3 نیز شما را از اعلان ها و تماس های تلفنیتان با خبر میکند. بد نیست بدانید که اگر این گزینه را غیرفعال کنید، از آنجایی که دستبند کمتر به لرزه در می آید، کمی بیشتر میتوانید از شارژ باتری آن بهره ببرید.

باتری می بند 3 نسبت به برادر مسن ترش کمی بزرگتر است، ظرفیت باتری در این دستبند از 70 به 110 میلی آمپر ساعت رسیده، اگرچه صفحه نمایش این دستبند به دلیل سایز بزرگ‌تر با رزولوشن و روشنایی بیشتر باتری بیشتری مصرف میکند اما همچنان با یک بار شارژ می توانید بیش از دو هفته از آن استفاده کنید.

قیمت این گجت 20 گرمی، 29 دلار اعلام شده است.

51

منبع: www.gsmarena.com

ترجمه: فائزه کیارش پور