80

این روزها گوشی های هوشمند نقش بسیار پررنگی در زندگی روزانه همه ما ایفا میکنند. اکثر ما زمان بسیار زیادی را صرف چک کردن اپلیکیشن ها، شبکه های اجتماعی و ... میکنیم.

همانطور که احتمالا میدانید ،گوگل ابزاری را معرفی کرده که به کاربران اجازه میدهد میزان استفاده از گوشی خود را مانیتور کنند و حتی در صورت لزوم آن را محدود کنند. این ابزار سلامت دیجیتالی که یکی از بهترین خصوصیات اندروید 9 است، متاسفانه محدود به گوشی های پیکسل و اندروید وان است. اما از آنجایی که اخیرا، کنترل عادت های دیجیتال ما بسیار مورد توجه قرار گرفته است نرم افزار رایگانی برای این موضوع در اختیار کاربران قرار گرفته است.

اپلیکیشن ActionDash به شما نشان میدهد که به صورات ساعتی، روزانه و یا ماهانه چقدر از زمان خود را و در کدام اپلیکیشن صرف کرده اید. نکته جالب دیگر آن که شما متوجه خواهید شد که در طول روز چند بار قفل گوشی خود را باز کرده اید، میانگین زمانی بین هربار بازکردن قفل گوشی چقدر بوده و یا چه تعداد نوتیفیکیشن دریافت کرده اید.

حریم خصوصی کاربران، بخشی جدایی ناپذیر از ActionDash است، توسعه دهندگان آن اطمینان داده اند که اطلاعات شما در جایی بارگذاری نخواهد شد مگر آن که خود شما جهت تهیه نسخه پشتیبان اقدام کنید.

اگر شما هم مثل من مجذوب اکشن دَش شده اید، همین حالا برای دستگاه اندرویدی (لالیپاپ و نسخه های بعد از آن) خود آن را دانلود کنید.

منبع: www.phonearena.com

ترجمه: فائزه کیارش پور