سریر ایمن

ایمنی لحظه های زندگی

سیستمهای نظارتی و امنیتی

با توجه به خلاء حضور شرکتهای بزرگ خدماتی در حوزه نصب و راه اندازی سیستمهای نظارتی و امنیتی ، شرکت سریر سرویس به عنوان یکی از شرکتهای خدماتی مطرح ، با ورود به این حوزه و ارائه بسته های خدماتی خود و با دراختیار داشتن تیم متخصص، و مشاوره و نصب و راه اندازی این سیستمها ، سعی در ارائه این خدمات با بالاترین کیفیت و کارایی به هموطنان عزیز را دارد.

به طور کلی اهداف مهمی که از برپایی سیستم های نظارتی و امنیتی دنبال می شود به شرح زیر می باشد: - شناسایی عوامل سرقت و حادثه - جلوگیری از ایجاد حادثه و سرقت - نظارت و حفاظت اماکن و اشخاص - افزایش بهره وری - مدیریت از راه دور

از جمله راه کارهای قابل ارائه در این حوزه به موارد زیر می توان اشاره کرد :

سیستمهای نظارت تصویری

دوربین مداربسته یا همان CCTV Camera (Closed Circuit Television) همانطور که از اسمشان پیدا است وظیفه تهیه تصویر و فرستادن آن به یک یا چند نقطه مختلف ، برای کاربردهای مختلفی در سطوح مختلف جامعه را می توانند داشته باشد. سیستم های دوربین مداربسته در زندگی امروزی یکی از ارکان مهم در صنایع نظامی ، پلیسی ، کنترل ترافیک ، آموزشی ، ارتباطات و بسیاری از صنایع دیگر و همچنین مکان های عمومی و خصوصی به حساب می آید.

سیستمهای نظارت تصویریسیستمهای پیشگیری و یا اعلام سرقت

دزدگیر ها به عنوان یکی از قدیمی ترین سیستم های امنیتی ، جهت حفاظت از اماکن و وسایل مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم ها با استفاده از حسگرهای مختلفی همچون سنسورهای تشخیص حرکت، تشخیص نور و ... ، خطر وقوع حادثه و یا سرقت را با اتکا به تنظیماتی که از قبل انجام شده ، هشدارهای لازم را به صورت صوتی ، تصویری ، ارسال پیامک ، و یا تماس با مراکز فوریت های پلیسی ارسال می کند .

سیستم های دزدگیر مدرن بیشتر از بستر ارتباطی بیسیم و همچنین منابع تغذیه اضطراری استفاده می کنند که کارایی سیستم را ارتقا بخشیده و در کنار آن با استفاده از ماژول های GSM و همچنین برنامه های موبایل ، کنترل و نظارت بر کارکرد این سیستم ها را برای کابران آسان تر از پیش کرده است.

سیستمهای اعلام حریق

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون محرک ها ، مواد و وسایل آتش زا در زندگی امروز ، خطر بروز حریق یکی از تهدیدهای جدی اماکن مختلف می باشد که می تواند باعث بروز خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری گردد. از این روز سیستم های اعلام حریق می تواند تا حدود زیادی از خسارات ناشی وقوع این چنین حوادث کم کرده و محیط ایمن تری را برای کاربران به ارمغان می آورد.

این سیستم ها با استفاده از انواع آشکار سازها (دیتکتورها) می توانند دود ، گرما، شعله و میزان غلظت هوا و درصد گازها را تشخیص داده و با توجه به مقادیر مجاز از قبل تنظیم شده ، شرایط اضطراری را توسط هشدار دهنده های صوتی ، ارسال پیامک و یا تماس با مراکز فوریت های پلیسی ، اعلام کند.