شرايط خصوصی گارانتی کنسول بازی


مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی سریر به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می باشد.

 • شرايط خصوصی گارانتی کنسول بازی

  مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی سریر به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می باشد.

  تعهدات شرکت:

  دستگاه مطابق با مدل و شماره سریال و مدت زمان مندرج در این فرم بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده موجود بر روی سایت یا مذکور در دفترچه راهنمای داخل جعبه مشمول گارانتی می باشد

  شرکت متعهد می گردد چنانچه دستگاهی علی رغم رعایت تمامی شرایط استاندارد تولید کننده، در طول دوره گارانتی دچار مشکل سخت افزاری گردید، اقدام به برطرف کردن مشکل نماید.

  تاریخ شروع گارانتي با توجه به کارت گارانتی مشخص میگردد و تاريخ فاكتور خريد ملاک شروع گارانتی نیست.

  شرکت پس از یک ماه نسبت به تعویض دستگاه معیوب که قابل تعمیر و تهیه قطعه نیست با دستگاهی سالم اقدام مینماید. در صورت عدم موجودی دستگاه مشابه، مبلغ دستگاه تعویضی، با توجه به تاریخ شروع گارانتی، و کسر 2% استهلاک از قیمت دستگاه برای هر ماه، محاسبه میگردد.

  موارد ابطال گارانتي:

  بروز هرگونه اشکال فنی ناشی از ضربه، شکستگی، نفوذ آب، مواد شیمیایی، آتش، نوسانات برق، گرد و غبار شدید، شکستن یا خط افتادن لنز درایو، اتصال مودم به برق و هرگونه دستکاری و تعمیر غیر اصولی توسط افراد متفرقه

  هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن هولوگرام و شماره سریال بطوریکه مشخصات دستگاه غیر قابل شناسایی باشد يا عدم تطبیق شماره سریال دستگاه با شماره مندرج در ضمانت نامه.

  استفاده از بازی های قفل شکسته و یا اکانت های غیر اصلی که موجب تداخل کار دستگاه میگردد.

  استفاده از سایتها و یا سرورهای غیر مجاز که موجب قفل شدن دستگاه میگردد.

  هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتورهای دیگر.

  به روز رسانی برنامه دستگاه خارج از شرکت.

  موارد خارج از تعهدات شرکت:

  استفاده غیراصولی از دستگاه و عمل نکردن به استانداردهای تعیین شده و دستور العملهای ذکر شده در دفترچه راهنما و مذکور در سایت شرکت سازنده.

  لوازم جانبي در تعهد شركت سریر سرویس نمي باشد.

  کاهش ظرفیت باتری دسته بر اثر استهلاک طبیعی و یا عدم رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط کارخانه سازنده به عنوان خرابی باتری تلقی نمی شود.

  شکستن، خط افتادن لنز درایو نوری، به جهت استفاده از دیسک های غیراستاندارد.

  معیوب شدن دیسک سخت، به جهت وارد آمدن تکانهای ناگهانی و یا ضربه به دستگاه.

  بازیابی رمز عبور.

  مخدوش شدن یا از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی دستگاه در فرایند تعمیرات.

  استفاده از دستگاه در محیط های بسته مانند میز تلویزیون و گذاشتن وسیله روی آن در موقع روشن بودن دستگاه.

  توضیحات ضروري

  خدمات گارانتی فقط با ارائه کارت گارانتی انجام خواهد شد.

  پذیرش دستگاه دلیلی بر گارانتی بودن آن نیست و تائید گارانتی تنها پس از بررسی کارشناسان صورت می گیرد.

  به دلیل نیاز به شناخت علت اصلی بروز اشکال و در نتیجه تعمیر هر چه سریعتر آن، بهتر است دستگاه توسط شخص کاربر به واحد خدمات پس از فروش تحویل داده شود.

  چنانچه در پی درخواست مشتری دستگاه تعمیر شده برای ایشان ارسال گردد مسئولیت بروز تمام حوادث احتمالی متوجه مشتری خواهد بود.