ارتباط با ما تماس با ما پيگيري قطعه ورود به سـين Introduction سرير سرويس صفحه اصلي
 
   
 
 
مقالات
نمایش مقالات گروه:
بهترين ابزارهاي رايت سي دي
شما براي استفاده از تمام پتانسيل درايو Burner خود به يك نرم‌افزار مناسب نياز خواهيد داشت. ما در اين مقاله به معرفي چند عنوان مهم در اين حوزه و همچنين تعدادي از برنامه‌هاي رايگان خواهيم پرداخت.
نرم افزار - 09:42:52 1390/02/24

بررسی Windows phone 7؛ ویندوز موبایل به ایستگاه هفتم رسید!
به تازگی مایکروسافت سری 7 ویندوز فون را رو نمایی کرده و قرار است که سیستم عامل جدید برای تلفن های هوشمند تا تعطیلات پایان سال ۲۰۱۰ به دست خریداران برسد. مایکروسافت با این کار یک بار دیگر خود را در بازار رقابت تلفن همراه جای داد. از طرفی دیگر برخی کاربران کنجکاو شده اند که این سیستم عامل تازه تا چه حد می تواند در توسعه بازار تلفن های هوشمند نقش داشته باشد و آیا توان رقابت با سایر سیستم عامل های قدرتمند این عرصه را دارند یا خیر و بعضی دیگر در انتخاب بین این سیستم عامل ها گیج شده اند و می خواهند بدانند که باید کدام یک را انتخاب کنند. این ها سوال هایی است که در ادامه این مقاله سعی می کنیم به آنها جواب دهیم.

نرم افزار - 08:21:33 1389/08/26

نگاهی نزدیک تر به Windows Live Essentials 2011
ویندوز لایو Essentials نگارش 2011 ، در حال حاضر در نسخه آزمایشی در دسترس عموم کاربران  و به صورت جزئی از کلاینت محلی مایکروسافت ویندوز لایو، که مجموعه ای از برنامه ها و خدمات تحت وب می باشد، ارائه شده است. آنرا به اختصار WLE 2011 می نامیم.

نرم افزار - 03:55:36 1389/08/01

نگاهي به مجموعه نرم‌افزار KOffice 2.0
بيش از يك سال بعد از ارائه 4.0 KDE كه نسبت به نسخه قبلي خود تغييرات اساسي داشته‌است، اكنون نسخه جديد KOffice يعني KOffice 2.0 نيز به همان اندازه متحول شده و مهم است(نسخه RC1 اين مجموعه در ماه آوريل عرضه شد). اين محصول نسبت به نسخه قبلي كاملاً بازنگري شده‌است. به‌هرحال، آنچه كاربران مشاهده خواهند كرد، يك مجموعه گسترده از قابليت‌هاي کاملاً جديد نيست، بلکه فقط چند ويژگي جديد در قسمت‌هاي مختلف برنامه افزوده شده‌است. در مقابل، همان‌طور كهKDE 4.0 يك ساختار زيربنايي براي تحولات بعدي در محيط دسكتاپ فراهم كرد، KOffice نيز نويدبخش يك زيرساختار باثبات براي تغيير و تحولات آتي است. نسخه جديد KOffice يك رابط مشترك را بين همه برنامه‌ها ارائه مي‌دهد كه انعكاس آن‌را مي‌توان در تغييرات ايجاد شده در كيت ابزار و كتابخانه‌هاي آن مشاهده‌کرد. همچنين ارتقاي قابليت‌هاي گرافيكي و دسترسي‌پذيري به ابزارهاي موجود از جمله تغييراتي است كه همگي ظاهري جذاب دارند، اما بيشتر آن‌ها براي ايجاد قابليت‌ها و كاربردي‌شدن‌برنامه ارائه‌شده‌اند تا ايجاد يك ظاهر جذاب. اين تغييرات بيشتر درباره برنامه‌هايي نظير KWord، KSpread، KPresenter، Krita و Karbon 14 (برنامه گرافيكي اصلي در مجموعه KOffice) جلب‌توجه مي‌كند، البته، اين تغييرات در ساير برنامه‌هاي KOffice بيشتر به چشم مي‌آيند. در ادامه، نگاهي به اين تغييرات در نسخه جديد مجموعه KOffice خواهيم داشت.
نرم افزار - 12:46:43 1389/01/25

آشنايي با برنامه‌نويسي جنبه‌گرا (Aspect-Oriented) (بخش سوم)
نرم افزار - 19:11:51 1388/07/14

آشنايي با برنامه‌نويسي جنبه‌گرا (Aspect-Oriented) (بخش دوم)
نرم افزار - 18:57:04 1388/07/14

آشنايي با برنامه‌نويسي جنبه‌گرا (Aspect-Oriented) (بخش اول)
شايد قبلاً نام AOP (سرنام Aspect Oriented Programming) را شنيده باشيد. بسياري از ما اولين بار كه اين نام را شنيديم با تصور اين كه AOP نيز يكي از آن پارادايم‌هايي است كه هر چند سال يكبار براي جايگزيني برنامه‌نويسي شيء‌گرا مطرح مي‌شوند، بي‌تفاوت آن را كنار گذاشتيم. اما داستان AOP، طولاني‌تر از اين حرف‌ها است. زمان آن رسيده كه كمي خاك شيوه برنامه‌نويسي خود را بگيريد. مكاشفات جذابي وجود دارد... .
نرم افزار - 22:45:57 1388/07/13

معماری و ساختار كلی RUP
فرایند انجام یک پروژه تعریف می‌کند که چه کسی، چه کاری را در چه هنگام و چگونه برای رسیدن به هدف (انجام پروژه) انجام می‌دهد. در مهندسی نرم‌افزار، هدف ساختن یک محصول نرم‌افزاری و یا بهبود یک نمونه‌ی موجود است. هدف از تعیین فرایند، تضمین کیفیت نرم‌افزار، برآورده شدن نیاز‌های کاربر و قابل تخمین بودن زمان و هزینه‌ی تولید می‌باشد. علاوه بر این، تعیین فرایند، روندی جهت تحویل مصنوعات دوران تولید نرم‌افزار به کارفرما و ناظر پروژه ارائه می‌دهد تا از این طریق اطمینان حاصل کنند که پروژه روند منطقی خود را طی می‌کند و نظارت درست بر انجام پروژه ممکن است و از سوی دیگر، معیاری برای ارزیابی پروژه انجام شده می‌باشد. تا كنون متدولوژی‌های مختلفی برای فرآیند تولید نرم‌افزار ارائه شده‌اند كه یكی از مشهورترین آنها RUP است.
نرم افزار - 11:47:10 1388/07/01

طبقه‌بندی نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد
تعاریفی از طبقه‌بندی نرم‌افزارهایی که غالباً با مباحث مربوط به نرم‌افزارهای آزاد تداخل پیدا می‌کنند، خواهیم داشت.
عکس زیر توضیح می‌دهد که کدام طبقه‌بندی با دیگری تداخل دارد یا جزیی از طبقه‌بندی دیگر است.
نرم افزار - 12:59:48 1387/12/12

مفهوم نرم‌افزار آزاد
نرم افزار آزاد موضوع آزادی است نه قیمت. برای درک این مفهوم ،باید به معنای کلمه free در عبارت free speech(سخن آزاد) فکر کنید نه به معنای آن در عبارتی مانند free beer.
نرم افزار - 21:58:16 1387/12/07

دانشنامه فایر فاکس
یکی از مهمترین ویژگی‌های فایرفاکس قابلیت سفارشی‌سازی آن بوسیله کلیدهای پیکره‌بندی داخلی آن است. بخشی از آنها در بخش گزینه‌ها قابل تغییر هستند ولی بخش بزرگ آنها در پیکره‌بندی داخلی فایرفاکس قابل تغییر هستند. برای استفاده از این بخش٬ لازم است که کارایی هر کلید و مقدارهای پیش‌فرض و قابل تغییر آن مشخص باشند. در این بخش این کلیدها معرفی می‌شوند. خواهشمند است از گزینه‌های فایرفاکس بوسیله برنامه FEBE پشتیبانی‌گیری کنید. برای مشاهده پیکره‌بندی داخلی٬ در نوار نشانی عبارت about:config را وارد کنید و کلید مورد نظر را جستجو کنید.
نرم افزار - 16:36:14 1387/05/07

 

  [1]                 
فهرست از 1 تا 11 از مجموع 11 مورد

 
لينک هاي خبرخوان (فيد ها)
News Rss اخبار
News Rss مقالات
News Rss محصولات
 
درخواست عضويت در خبرنامه
با وارد کردن ايميل خود در اين قسمت مي توانيد مشترک خبرنامه ما شده هر روز اخبار ما در ايميل خود مطالعه نماييد.
Delivered by FeedBurner
 
 
ارتباط با ما پيگيري قطعه پيوند ها سرير سرويس

تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شرکت سرير سرويس است
Copyright©2005-2012, Sarir Service Company. Power By: Sarir Service Co